Hakkımızda

1972 Mersin Dogumluyum.. Evliyim ve 3 erkek çocuk annesiyim.. 2010 yılından beri pastalarımın hikayelerını anlatıyorum.. Önceligim oğullarım olmakta birlikte pastalarım ve mutfağım hayatımın büyük bir bölümünü kaplıyor ve ben hayatta olduğum müddetçede kaplamaya devam edecek..
 
Pastacılıkta  biriktirdiğim deneyimlerimle, sonunda hayatın tadını şeker hamurunda,  fırından yeni çıkmış kurabiyelerin mis kokusunda, pastalarımızı alan çocukların gözlerindeki ışıltıda yakaladım. Tek istegim, herhangi bir ana tat katmak değil, o anı ölümsüzleştirecek fikirler üreterek ve sevgi ile birleşen dokunuşlarla, pastalarımı tasarlayıp, yaratmak..

Daima yeniyi arıyorum.. Her gecen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum.. Bu beni ınanılmaz mutlu ediyor.. Bildiklerimide arzu edenlerle paylaşmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum..

Sevdiklerinizle paylaşacağınız , her özel kutlamanızda bir tat olmak istiyorum..  Kendiniz ve sevdikleriniz için bir lezzet seçin tasarımınıda Cemilece Lezzetler'in sihirli değneğine bırakın....

Her pastamın bir hikayesi, her hikayenin bir başlangıcı var.. İşte ben o hikayenin tam ortasındayım... Yeni bir hikayenin en özel yerinde yer almaya devam ediyorum...

Özel Günlerinizin Heyecanını Birlikte Yaşamak Dilegi ile..


CEMİLE OKŞAR

CEMİLECE LEZZETLER © 2017